گیرنه شهری زیبا و توریستی در قبرس شمالی است که ساختمان‌سازی در آن رونق زیادی داشته است و به دلیل شرایط مطلوبی که این شهر و املاک آن دارد، طرفداران زیادی برای خرید ملک پیدا کرده است. شهر گیرنه یا کایرنیا شهری مهم در سواحل قبرس شمالی است که جاذبه‌ها، تاریخی و طبیعی زیادی دارد و مقصدی مناسب برای، مسافرت و تفریح است‌. همچنین املاک گیرنه قبرس شمالی از امکاناتی ویژه برخوردار هستند و به دلیل قیمت مناسب، بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری هستند. گیرنه شهری امن است و با برخورداری از روزهای آفتابی طولانی، زیبایی دریای مدیترانه و کوه‌های جنگلی، شهری مناسب برای زندگی است.

امکانات املاک گیرنه قبرس شمالی

در شهر زیبای گیرنه قبرس شمالی املاک مختلف آپارتمانی و ویلایی وجود دارد که بیشتر این املاک ویلایی هستند و از امکانات ویژه‌ای برخوردار هستند. در ادامه برخی از مهم‌ترین امکانات موجود در املاک گیرنه قبرس شمالی بیان شده است.

  • استخر سرپوشیده و روباز
  • محوطه بازی کودکان
  • سونا و جکوزی
  • زمین بسکتبال و فوتبال
  • حمام ترکی
  • پارکینگ
  • تفریحات آبی
  • فروشگاه

 پروژه های موجود در گیرنه قبرس شمالی

مزایای خرید ملک در گیرنه قبرس شمالی

با خرید ملک در شهر گیرنه قبرس شمالی، شما هم صاحب یکی از بهترین املاک در بهترین مکان‌ ها برای ادامه زندگی خواهید شد و درصورتی که برای سرمایه‌گذاری این املاک را خریداری کنید نیز سرمایه‌گذاری سودآوری خواهید داشت. در ادامه مزایای خرید ملک در گیرنه قبرس شمالی، واضح و کامل‌ تر بیان شده است.

فرصت مناسب سرمایه‌گذاری

املاک قبرس شمالی نسب به قبرس جنوبی و سایر مناطق اروپا قیمت مناسبی دارند اما قیمت این املاک روزبه‌روز در حال افزایش است و متقاضیان آن‌ها در حال اضافه شدن است. بنابراین با خرید این املاک، می‌توان سرمایه‌گذاری سودآوری انجام داد.

برخورداری از امکانات کامل

املاکی که در شهر گیرنه قبرس شمالی هستند، از امکاناتی کامل و پیشرفته برخوردار هستند. بنابراین اگر قصد زندگی در این شهر را داشته باشید می‌توانید زندگی راحتی در املاک این شهر تجربه کنید و درصورتی که قصد فروش املاک خریداری شده را داشته باشید، به دلیل کامل و بی‌نقص بودن می‌توانید به راحتی آن‌ها را به فروش برسانید.

تنوع املاک

در شهر گیرنه قبرس شمالی، املاک متنوعی از نظر متراژ، نوع معماری، قیمت و سایر مشخصات وجود دارد که متقاضیان می‌توانند باتوجه به شرایط و بودجه خود، ملک مناسب را خریداری کنند.

امکان خرید اقساطی ملک

بسیاری از فروشندگان املاک در قبرس شمالی، ملک خود را به صورت اقساطی به فروش می‌رسانند که می‌توان مبلغی به عنوان پیش پرداخت، پرداخت نمود و مابقی مبلغ را به صورت قسطی پرداخت کرد.

امنیت شهر گیرنه

یکی از الزاماتی که برای زندگی یا سرمایه‌گذاری در هر شهری باید وجود داشته باشد، امنیت است. شهر گیرنه یکی از شهرهای امن قبرس شمالی است و می‌توان بدون هیچ نگرانی و دغدغه‌‌ای در این شهر زندگی کرد.

طبیعت زیبا و آب و هوای مناسب

طبیعت شهر گیرنه بسیار زیبا و چشم نواز است و جاذبه‌های طبیعی زیادی در این شهر وجود دارد. همچنین به دلیل هوای معتدلی که این شهر دارد، می‌توان از زندگی در این منطقه لذت برد.

5/5 - (2 امتیاز)