در سال‌های اخیر استقبال از خرید ملک در قبرس شمالی افزایش پیدا کرده است و دلیل این امر نیز شرایط مطلوب این کشور برای زندگی و یا سرمایه‌گذاری است. اما یکی از بهترین شهرهای قبرس شمالی برای خرید ملک، شهر لفکوشا یا نیکوزیا است. لفکوشا شهری تقسیم شده بین دو قبرس بوده و پایتخت قبرس شمالی است. به دلیل این که شهر لفکوشا پایتخت قبرس شمالی است، همه وزارتخانه‌ها، ادارات و سایر مراکز مهم در آن قرار دارند. با خرید ملک در لفکوشا قبرس شمالی، می‌توان یکی از بهترین و پر سودترین سرمایه‌گذاری‌ها را تجربه نمود و یا ملکی در یکی از بهترین نقاط دنیا برای ادامه زندگی خریداری کرد.

انواع ملک در لفکوشا قبرس شمالی

در لفکوشا قبرس شمالی، پروژه‌های ساختمانی مختلفی وجود دارد که می‌توان باتوجه به بودجه و شرایط و نیاز خود، ملک مناسب را خریداری نمود. در این شهر می‌توان املاک آپارتمانی یا ویلایی را خریداری نمود. املاک موجود در شهر لفکوشا عبارتنداز، سوئیت، ملک تک خوابه، املاک دو خوابه، املاک سه خوابه و چهار خوابه، پنت هاوس و غیره. بنابراین افرادی که لفکوشا را برای زندگی یا سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اند، با تنوع زیادی از املاک مواجه بوده و می‌توانند بهترین گزینه را انتخاب کنند.

عوامل موثر بر قیمت خرید ملک در لفکوشا قبرس شمالی

یکی از دغدغه‌های متقاضیان خرید ملک در لفکوشا قبرس شمالی، قیمت املاک این منطقه است. به صورت کلی قبرس شمالی به داشتن املاکی با قیمت مناسب شهرت دارد اما عوامل مختلفی بر قیمت ملک در لفکوشا موثر هستند. برای مثال، نوع ملک، متراژ آن، امکانات ملک موردنظر، آپارتمانی یا ویلایی بودن ملک، تعداد اتاق‌ها، معماری ملک و مواردی از این قبیل بر قیمت املاک این منطقه تاثیر دارند. اما به صورت کلی قیمت خرید ملک در لفکوشا قبرس شمالی به ازای هر متر مربع، 900 پوند است.

مزایای خرید ملک در لفکوشا قبرس شمالی

با انتخاب شهر لفکوشا قبرس شمالی برای خرید ملک، قطعا از مزایای زیادی بهره‌مند خواهید شد زیرا این شهر شرایط ویژه‌ای برای خرید ملک دارد. شهر لفکوشا هم از نظر جاذبه‌های طبیعی، زیبا است و هم شهری پیشرفته است، بنابراین افراد زیادی متقاضی زندگی در این شهر هستند. در ادامه مهم‌ترین مزایای خرید ملک در لفکوشا قبرس شمالی بیان شده است.

  • شهر لفکوشا قبرس شمالی تنوع بالایی از نظر قیمت املاک دارد و همه افراد می‌توانند باتوجه به بودجه و شرایط اقتصادی که دارند، ملک مناسب را خریداری کنند.
  • قیمت املاک موجود در منطقه لفکوشا قبرس شمالی، حداقل رشد 15 درصدی سالانه دارند و می‌توان سرمایه‌گذاری سودآور را انجام داد.
  • آب و هوای مناسب و مطلوب شهر لفکوشا
  • امکان اخذ اقامت در شهر لفکوشا با خرید ملک در این منطقه
  • پروژه‌های ساختمانی زیادی در لفکوشا وجود دارد که امکان خرید املاک این منطقه به صورت قسطی نیز وجود دارد.
  • برخورداری املاک لفکوشا قبرس شمالی از امکانات کامل و شرایط مناسب برای ادامه زندگی
  • وجود امکانات گسترده شهری از جمله رستوران، موزه، مرکز خرید، مراکز درمانی و غیره در شهر لفکوشا قبرس شمالی
  • قرار داشتن دانشگاه بین‌المللی قبرس در چند کیلومتری شهر لفکوشا
5/5 - (1 امتیاز)