سوالات متداول

برخی سوالات پرتکرار کاربران

از اینجا

شروع کنید

تور بازدید رایگان شامل چه چیز هایی میگردد ؟

شامل 5 روز محل اسکان، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بازدید از پروژه ها، آشنایی با قبرس شمالی و مشاوره در زمینه خرید ملک و کار در طول مدت اقامت.

در صورتی که پس از بازدید و اقامت رایگان اقدام به خرید ملک نشود چه اتفاقی رخ می دهد ؟

تور بازدید کاملا رایگان می باشد و هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی گردد.

آیا برای سفر به قبرس شمالی گرفتن ویزا نیاز است ؟

ایرانیان برای ورود به قبرس شمالی نیاز به اخذ ویزا ندارند و در فرودگاه قبرس وبزا صادر میشود که باید مدارک زیر را ارایه دهند : دعوتنامه ارسال شده از طریق شرکت وارتان به همراه نامه محل سکونت، بلیط برگشت، حداقل ۲۰۰۰ دلار یا پوند انگلیس برای شروع پروسه خرید ملک و هزینه های سفر

شروع قیمت ملک در قبرس شمالی چقدر می باشد ؟

شروع قیمت ها برای واحدهای صفر 85000 پوند انگلیس می باشد. این مبلغ شروع قیمت و برای واحد های سوییت با متراژ 45 متر می باشد.

چگونه برای خرید با توجه به محدودیت خروج ارز در ایران مبلغ مورد نظر را با خود به قبرس شمالی بیاورم ؟

در قبرس شمالی صرافی های ایرانی وجود دارند که می توانید مبلغ مورد نظر خود را با استفاده از کارت شتاب ایرانی با حواله به حساب صرافی دریافت نمایید, همچنین شرکت وارتان با توجه به همکاری با صراف های معتبر تمامی امور مربوط به انتقال پول شما رو در کمتر از چند ساعت انجام می دهد.

پروسه خرید ملک در قبرس شمالی به چه شکل هست ؟

رزرو ملک با ۱۰۰۰ پوند ( این مبلغ از کل مبلغ کسر می گردد ) برای یک ماه و سپس پرداخت پیش پرداخت و یا کل مبلغ خرید به صورت نقد یا اقساط بدون رزرو یک ماهه پرداخت میگردد.

حداقل سرمایه گذاری در قبرس شمالی برا دریافت اقامت چقدر می باشد ؟

مبلغ سرمایه گذاری برای دریافت اقامت در قبرس شمالی بسته به تعداد نفرات متفاوت می باشد, به طور مثال برای یک خانواده دو نفر با حداقل مبلغ و با خرید یک واحد سوییت دریافت اقامت امکان پذیر می باشد اما برای یک خانواده ۴ نفره حداقل ملک دو خوابه باید خریداری شود

آیا امکان خرید ملک در قبرس شمالی به صورت اقساط هست ؟

بله، در قبرس شمالی امکان خرید اقساطی به صورت کلی به شکل زیر می باشد : اقساط تا ۶۰ ماه بدون بهره و یا تا ۱۰ سال با بهره ۹.۲ درصد سالیانه وجود دارد. شرایط پرداخت شرکت های مختلف متفاوت میباشد و پس انتخاب پروژه مورد نظر میتونید شرایط دقیق پرداخت رو جویا بشید.

چه زمان میتوانیم برای دریافت اقامت اقدام کنیم ؟

پس از پرداخت پیش پرداخت و امضای قرارداد میتوانید برای دریافت اقامت اقدام کنید, دریافت اقامت نیازی به تسویه مبلغ کل ملک ندارد

امنیت قبرس شمالی چگونه هست ؟

قبرس شمالی پنجمین کشور امن دنیاست.

موقعیت قبرس شمالی کجاست ؟

این جزیره در قسمت شرق مدیترانه و در بخش اوراسیا واقع شده است. قبرس در جنوب ترکیه قرار گرفته است و از شرق به خاورمیانه، از غرب به یونان و از جنوب به مصر منتهی می شود. جزیره قبرس از نظر وسعت سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه هست.

تحصیل در قبرس شمالی چگونه است ؟

در قبرس شمالی در حال حاضر درحدود ۷ دانشگاه معتبر موجود است. دانشجویان بین المللی از 135 کشور مختلف در این دانشگاه ها حضور دارند. تعداد دانشجویان بین المللی در این سال ها افزایش قابل توجه ای داشته.

زبان مردم قبرس شمالی چه هست ؟

مردم قبرس شمالی به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند ولی اکثر آنان به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند.

واحد پول قبرس شمالی چیست ؟

واحد اصلی پول قبرس شمالی همان لیر ترکیه می باشد و پول خرد نامیده می شود. اما خرید خانه و ماشین عموما براساس پوند انگلستان محاسبه میشود.

هزینه های زندگی در قبرس شمالی چقدر هست ؟

هزینه های زندگی در قبرس شمالی به نسبت کشورهای اروپایی پایین تر می باشد. به طور متوسط هزینه یک خانواده سه نفره حدود 500 دلار برای تمامی امور زندگی می باشد.

مدت پرواز به قبرس شمالی چقدر هست ؟

تمامی پروازها به قبرس شمالی ابتدا در استانبول و یا آنکارا توقف می کنند و سپس به قبرس شمالی پرواز می کنند، به شکلی که شما ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه باید تا ترکیه پرواز کنید، پس از وقفه ای ۱ ساعته در ترکیه و تعویض هواپیما یک ساعت تا قبرس شمالی مجدد پرواز می کنید. تهران تا استانبول و استانبول تا قبرس شمالی ( فرودگاه ارجان )

برای استفاده از اقامت رایگان و بازدید تا چند نفر میتونیم سفر داشته باشیم ؟

هیچ محدودیتی در تعداد نفرات برای استفاده از تور بازدید از قبرس شمالی وجود ندارد.

چرا خرید ملک در قبرس شمالی ؟

شرایط پرداخت انعطاف پذیر و فوق العاده – شرایط آسان اقامت – سرمایه گذاری بر اساس ارز معتبر و پایدار پوند و یا دلار و یورو – 5 روز اقامت رایگان جهت بازدید و بررسی – رشد قابل توجه سالیانه ملک – تنوع در شرکت های سازنده و پروژه ها – قیمت های بسیار پایین نسبت به ایران – تضمین اجاره با سود دهی مناسب – عدم محدودیت در مبلغ ملک جهت اخذ اقامت

آیا امکان دریافت اقامت دایم قبرس شمالی وجود دارد ؟

بله اقامت قبرس شمالی تا ۵ سال به صورت سالانه صادر می گردد و پس از سال پنجم تبدیل به اقامت دایم می گردد.

پس از خرید سند خانه به صورت کامل به نام خریدار ثبت می گردد ؟

بله تمامی سندها در قبرس شمالی پس از تسویه کل مبلغ، به صورت کامل به نام خریدار به صورت دایم ثبت می گردد، و در سند تمامی جزییات ملک و حتی مقدار سهم خریدار از زمین ملک نیز در سند درج می گردد و توسط دولت تایید میگردد

هزینه های اخذ اقامت و مدت زمان دریافت اقامت چقدر هست ؟

شرکت وارتان هزینه ای بابت اقامت از مشتریان دریافت نمیکند و تمامی پروسه دریافت اقامت به صورت کاملا رایگان انجام میگردد. اخذ اقامت کشور قبرس شمالی حدودا 25 روز کاری زمان می برد.

مراحل خرید ملک در قبرس شمالی چقدر زمان می برد ؟

روند خرید ملک در قبرس شمالی بسیار ساده می باشد و این پروسه ۲۴ الی ۴۸ ساعت زمان می برد، و پروسه ثبت و اسناد یک روز کاری.

بهترین منطقه برای زندگی و سرمایه گذاری در قبرس شمالی کجاست ؟

منطقه لانگ بیچ یکی از بهترین مناطق و رو به رشدترین از نظر سرمایه گذاری با توجه به موقعیت جغرافیایی و تعدد بیش از حد سازندگان بهترین منطقه می باشد و از امکانات این منطقه می توان از : نزدیکی به دریا، ۳۰ دقیقه رانندگی تا فرودگاه، ۱۰ دقیقه رانندگی تا شهر فاماگوستا، ۴۰ دقیقه تا شهر لفکوشا، یک ساعت تا شهر گیرنه و … نام برد.

اقامت قبرس شمالی برای ورود به اروپا، آمریکا و کانادا تاثیز گذار هست ؟

بله، با توجه به اینکه شما با مدارک ملک خود به سفارت های مذکور نشان می دهید که شما از تمکن مالی برخوردار هستید و در کشور ثانویه توانایی زندگی را دارید و توانایی پرداخت هزینه های زندگی را دارید به راحتی میتوایند ویزای کشور های اروپایی و سایر کشور ها را بگیرید

رشد قیمت ملک در قبرس شمالی چگونه هست ؟

در قبرس شمالی علاوه بر ۵ الی ۱۰ درصدی سالیانه ملک، ارزش افزوده ی قابل توجهی شامل ملک های این کشور می شود، به طور مثال تفاوت ملک های آماده و پیش فروش در قبرس شمالی حدود ۲۰٪ می باشد که این افزایش قیمت و روند ساخت انجام میگرد

در قبرس شمالی پس از فوت خریدار وضعیت ملک خریداری شده چه می شود ؟

در قبرس شمالی به علت اینکه ملک خریداری شده به صورت کامل به نام خریدار ثبت می گردد، پس از فوت خریدار، سند ملک خریداری شده مانند ایران به وارثین انتقال پیدا می کند.

آیا باز هم سوالی وجود دارد؟

راحت باشید و امروز با ما تماس بگیرید

5/5 - (3 امتیاز)