پروژه فورسیزن (ویلایی آپارتمانی)

_

قبرس شمالی از مقاصد جذاب مهاجرتی و اقامتی به ویژه با اهداف سرمایه‌گذاری و رشد و تضمین آینده شغلی است. سرمایه‌گذاری از طریق خرید املاک یکی از روش‌های جذاب زندگی در قبرس بوده که امروزه پروژه‌ای مانند فور سیزن یا ۴ فصل بسترسازی لازم را برای این گروه از سرمایه‌گذاران به نحو احسن فراهم کرده است.

پروژه فورسیزن قبرس شمالی در بهترین موقعیت شهری قبرس و در یک شهرک ساحلی قرار دارد. این پروژه انواع واحدها را برای سکونت دارای امنیت و آرامش افراد فراهم کرده است. از طریق اطلاعات مطرح شده درباره پروژه فورسیزن، امکان آشنایی بیشتر با این فرصت ممتاز برای سرمایه‌گذاران بیشتر وجود دارد.

معرفی پروژه فورسیزن قبرس شمالی

_

پروژه فور سیزن یا چهار فصل زندگی از جدیدترین سازه‌های ساختمانی در یک زمین ۷۶ کیلومتری قرار دارد. این پروژه در شهرک ساحلی اسکله و در منطقه بوغاز قبرس شمالی و در نقطه صفر دریا قرار دارد. فورسیزن دارای ۲ فاز بوده که نهایت فاصله دورترین ویلا یا آپارتمان از سواحل دریای مدیترانه ۵۰۰ متر است. علاوه بر این پروژه در مسافت ۱۰ دقیقه‌ای تا مرکز فاماگوستا قرار گرفته و انواع امکانات درجه یک در اطراف و درون ساختمان‌ها و واحدهای آن برای آسایش و امنیت سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. این پروژه به منطقه لانگ بیچ و شهر اسکله نزدیک بوده و امکان برخورداری از امکانات حمل و نقلی و خدمات شهری به راحتی وجود دارد.

اطلاعات فازهای پروژه فورسیزن

_

در این پروژه دو فاز شامل طراحی و ساخت و معماری انواع واحدهای آپارتمانی یک خوابه تا سه خوابه، ویلاهای شیک و دیدنی وجود دارد. تاریخ تحویل این فازها برای سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ بوده که فاز اول آن با حدود ۴۲۰ واحد مسکونی به مشتریان خوش ذوق آینده‌نگر و باسلیقه تحویل داده شد. فاز دوم که برای سال ۲۰۲۴ بوده با ۳۱۰ واحد مسکونی و ۱۶ واحد تجاری با قیمت‌های متناسب بازار مسکن در اختیار سرمایه‌گذاران قرار خواهد گرفت. این پروژه جدید و دارای پتانسیل عالی از ۱۲۸ واحد دو خوابه، حدود ۱۳۸ واحد  تک خوابه و ۴۴ سوئیت تشکیل شده که هر کدام نیز شرایط قیمتی و پرداخت متفاوتی برای سرمایه‌گذاران املاک در این کشور پیشرفته، دارند.

شرایط قیمت و پرداخت اقساطی پروژه فورسیزن قبرس شمالی

_

با توجه به جدید بودن این پروژه، مطابق نوع واحد ویلایی یا آپارتمانی و امکانات و طبقه درخواستی، قیمت‌های متفاوتی برای سرمایه‌گذاری در پروژه فورسیزن وجود دارد. همچنین شروع قیمت‌ها در این پروژه از ۵۵ هزار تا ۹۰ هزار پوند برای انواع سوئیت و استودیو بوده اما برای واحدهای آپارتمان یک خوابه و بیشتر فورسیزن این قیمت از ۱۱۳ هزار پوند شروع خواهد شد. همچنین برای ویلاهای بسیار مدرن و شیک این پروژه ممتاز نیز شروع قیمت از ۳۰۰ هزار پوند خواهد بود. در این پروژه بین ۳۰ تا ۳۵ درصد به صورت پیش پرداخت بوده و ۴۰ درصد نیز تا زمان تحویل واحدها به مشتریان انجام خواهد شد. ۳۰ درصد باقی مانده نیز به صورت اقساط بدون بهره از خریداران این املاک دریافت خواهد شد. بنابراین خرید املاک از پروژه فورسیزن برای همه سرمایه‌گذاران با منافع گسترده همراه است.

تصاویر پروژه

_

امکانات موجود در پروژه فورسیزن قبرس شمالی

_

تامین حداکثر تجهیزات و ملزومات زندگی ساکنان منطقه بوغاز از وظایف شرکت‌های ساختمان‌سازی است و در پروژه فورسیزن وجود زیرساخت‌های گوناگون و ایجاد تمامی امکانات رفاهی خریداران این املاک در نظر گرفته شده است. این امکانات عبارتند از:

 • استخرروباز، سرپوشیده
 • پارک آبی،سونا، جکوزی
 • تاکسی
 • سالن زیبایی
 • زمین گلف
 • سالن ماساژ
 • باشگاه بدنسازی
 • زمین بازی
 • داروخانه
 • نگهبانی 24 ساعته
 • رستوران
 • هایپر مارکت
 • کلینیک
 • بانک
 • پارکینگ مسقف

نتیجه گیری

دلایل زیادی وجود دارد که یک پروژه را به بهترین مقصد برای مهاجرت و سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی تبدیل می‌کند. پروژه فورسیزن از راهکارهای انجام یک سرمایه‌گذاری امن و بلند مدت و کاملا به صرفه است.

در این پروژه زیربنای اصلی ساختمان‌ها دارای امکانات و استحکامات درجه یک بوده و زمینه داشتن یک زندگی ایده‌آل برای ساکنان این پروژه فراهم شده است.

از طرفی در پروژه فورسیزن قبرس شمالی در منطقه بوغاز بهترین و جدیدترین طراحی‌ها و تجهیزات جهت آسایش افراد ایجاد شده است. قیمت‌ها و شرایط پرداخت نیز در این پروژه برای خرید یک ملک خصوصی یکی از دلایل ایجاد انگیزه برای سرمایه‌ گذاری در قبرس شمالی و از طریق پروژه فورسیزن است.

4.7/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *