پروژه آپارتمانی مسکونی کندو

_

پروژه آپارتمانی مسکونی کندو دارای طراحی و دیزاین جدید و مطابق با الگوریتم‌های مهندسی مدرن با بهترین متریال مسحکم‌سازی منازل است. این پروژه از جدیدترین و برترین خدمات در فاماگوستا برخوردار بوده و شهرک‌های ساحلی این چنینی همواره مورد سلیقه و نگاه متفاوت سرمایه‌گذاران قرار  گرفته است.

از سوی دیگر، پروژه کندو قبرس شمالی توسط برترین متخصصان ساختمان‌سازی طرح ریزی شده و در چیدمان اتاق‌های دو نفره و محیط‌های مسکونی دوبلکس تمرکز و خلاقیت زیادی به کار رفته است. بنابراین جهت داشتن یک واحد دارای ویو خاطره‌ساز و تکرار نشدنی، فقط خرید ملک در پروژه کندو راهکار حرفه‌ای مهاجرت یا سرمایه‌گذاری از راه دور و بلند مدت است.

 • واحد دو خوابه
 • منطقه لانگ بیچ
 • فاصله تا دریا ۸۰۰ متر
 • شرایط پرداخت: ٪35 پیش پرداخت و ما بقی اقساط 24 یا 36 ماهه
 • شروع قیمت از 95000 پوند

مشخصات پروژه کندو قبرس شمالی

_

این پروژه در منطقه لانگ بیچ در زمینی بیش از ۵۰۰ هزار متر مربع قرار گرفته و حدود ۸۰۰ متر با سواحل دریای پهناور مدیترانه فاصله دارد. از طرفی این پروژه عظیم آپارتمانی دارای واحدهای یک خوابه و دو خوابه با تمامی امکانات رفاهی و آسایشی در اختیار سرمایه‌گذاران خوش شانس قرار می‌گیرد. پروژه کندو بر اساس جدیدترین مکانیزم‌های مقاوم سازی دارای بیش از ۱۲ طبقه بوده و همه واحدهای مسکونی آن دارای محبوبیت زیادی برای خریداران هستند. این پروژه حدود ۴۰ دقیقه با فرودگاه فاصله داشته و ۵ دقیقه پیاده روی منتهی به بهترین فروشگاه‌ها و مارکت‌های منطقه شده و همچنین با ۱۵ دقیقه رانندگی به مرکز شهر خواهد رسید. واحدهای آپارتمانی آن نیز از ۶۵ متر تا ۱۴۰ متر متراژ حقیقی داشته که با توجه به درخواست خریداران، آماده ارائه خواهد بود.

خدمات مسکونی پروژه کندو قبرس شمالی

_

در درون بلوک‌ها و یا مجتمع‌های مسکونی پروژه کندو سیستم‌های تهویه هوا، خودپرداز، خدمات نظافتی و لابی‌های مجلل وجود دارد. در این پروژه عظیم و باشکوه دیوارها و پنجره‌ها عایق‌های محکم و با دوامی بوده و طراحی ترکیبی از سنگ و چوب و مرمر باعث زیبایی و درخشان شدن همه قسمت‌های آپارتمان مانند آشپزخانه و سرویس بهداشتی آن شده است.

در پروژه کندو سیستم آب مرکزی، سیستم نورپردازی داخلی مطمئن و شیک، پوشش‌های کامپوزیتی و اکسپوز، مبلمان‌های راحت و امروزی نیز وجود دارد. همچنین شوتینگ زباله، سیستم ژنراتور مرکزی، اعلام حریق و دود و تهویه مطبوع در درون مجتمع برای آسایش خیال ساکنین وجود دارد.

شرایط قیمت و اقساط خرید پروژه کندو قبرس شمالی

_

به طور کلی شروع قیمت واحدهای آپارتمانی پروژه کندو از ۹۵ هزار پوند بوده که حدود ۳۵ درصد از قیمت این واحدها به صورت پیش پرداخت خواهد بود. همچنین ۶۵ درصد مابقی مبلغ واقعی هر واحد در اقساط ۲۴ تا ۳۶ ماهه یعنی بین ۲ تا ۳ سال متوالی پرداخت می‌گردد. بنابراین این روش خرید اقساطی در هر صورت به نفع سرمایه‌گذاران کوتاه مدت و بلند مدت در کشور قبرس شمالی خواهد بود. همچنین سایر واحدهای دو خوابه یا سه خوابه دارای شرایط متفاوت پرداخت و قیمت منحصر به فردی بوده که با راهنمایی از مشاوران این نرخ روز قابل پی‌گیری است.

تصاویر پروژه

_

امکانات 

_

در پروژه کندو اولین نکته برای انتخاب یک واحد آپارتمانی لوکس و مدرن، تجهیزات ممتاز درونی مجتمع است. همچنین تجهیزات عمومی و اختصاصی زیادی در این پروژه وجود دارد که مهم‌ترین این موارد عبارتند از:

 • استخرروباز، سرپوشیده
 • ساحل اختصاصی
 • تاکسی
 • سالن ماساژ
 • باشگاه بدنسازی
 • زمین بازی
 • رستوران
 • نگهبانی 24 ساعته

نتیجه گیری

پروژه کندو قبرس شمالی آمیزه‌ای از مهندسی مقاوم سازی و خلاقیت در طراحی سازه‌های آپارتمانی بوده و شکوه و مجلل بودن آن از ساخت و کیفیت مواد به کار رفته در پروژه، مشخص است. این پروژه در زمینی پهناور و در بهترین منطقه لانگ بیچ ساخته شده که برق رضایت از آن در چشمان همه مشتریان پروژه کندو مشاهده خواهد شد. از طرفی امکانات مجتمع‌ها و واحدها قابل ستایش بوده و زمینه راحتی کامل ساکنان به خوبی فراهم شده است. از نظر قیمتی نیز این پروژه در وضعیت ایده‌آل و شرایط به صرفه اقساطی برای سرمایه‌گذاران و مهاجران به کشور قبرس خواهد بود.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *